Gemälde „Nach einem Gewitter. Nach dem Sturm“, Leinwand, Ölfarbe, Impressionismus, Landschaftsmalerei, 2011

Preis:
€ 21 000
Zustand: Neu
Standort: Ukraine, Kharkiv
Produktverfügbarkeit: Vorhanden
Künstler
Anatoly Moroz
Anatoly Moroz. Nach einem Gewitter. Nach dem Sturm
Состояние природы после грозы вызывает неимоверные ощущения, независимо от места или региона. Природа наполнена невидимой энергией, силой грозы и кислородом. Голова кругом от неги, витающей в воздухе. А там, за горизонтов, чарующее свечение...

По традиции: все средства от продажи картин идут на строительство и развитие церкви, в которой я являюсь настоятелем.
ID: 20663
Künstler: Anatoly Moroz (geb. 1949)
Originalität: Original
Herstellungsjahr: 2011
Angewandte Technik: Ölfarbe
Material: Leinwand
Größe: 4 x 60 x 45 cm
Rahmung: Ungerahmt
Kunst Stil: Impressionismus
Historische Ära:
Genre: Landschaftsmalerei
Versand nach: Weltweit
Zahlungsmethode: Banküberweisung, Kreditkarte, Bargeld
Versandart: Postdienst, Kurierdienst, Selbstabholung
Warenrücksendung: Keine Rückgabe
Objekt-Typ: Gemälde

Informationen zum Künstler

Багато десятилітть реалізовую себе і в якості художника, бо вважаю, що ненамагатись відтворити цей прекрасний світ може тільки байдужа до всього оточуючог людина. Образотворче мистецтво допомагає, у певній мірі, наблизитись до світу духовного.
У своєму доробку маю виконані вітражі, стінопис у техніці холодна енкаустика, розписні рел'єфи. Маю свій авторський стиль, який поєднує і реалізм, з його увагою до навколишньої дійсності, постімпрессіонізм, експрессіонізм з виявленням основних природніх форм, декоративізм і монументалізм, плавність ар-нуво, мрійливість романтизму.
У багатьох роботах можна споглядати декілька сюжетів, або елементів зображень. А прекрасна, колористична українська природа відображає ментальність нашого народу, з його любов’ю до прекрасного, гармонійного і, безумовно, волі у почуттях та діях.
Я обожнюю навколишній світ, бо природа, яка знаходиться поряд з нами, є дивовижною, і, водночас, таємничою. Вона здатна налаштувати людину на філософські роздуми, допомагає замислитись над сутністю буття, і в простих речах побачити присутність Бога.
Поєднуючи живопис та служіння в Свято-Софіївському храмі, якого я є настоятелем, спілкуючись з вірянами, переконуюсь, що все навколо, починаючи від людини, мурашки, найніжнішої бадилинки, є творіння Боже.
Усі кошти, виручені з продажу картин ідуть на будівництво храму та видавництво релігійного часопису "З Богом у серці", почесним редактором якого я є.
Мої роботи є на всіх континентах, у багатьох найбільших фінансових центрах світу. Також у приватних колекціях: від Південної Америки, наприклад м. Сан-Пауло, Північної Америки, Європи, Індії, Африки, Японії. Маючи у своєму доробку більше 10 000 станкових робіт, збився з точного рахунку, бо не веду ретельного обліку де є мої роботи.