„Piepmatz“ Pop Art Animalistisches 2017

Preis:
€ 500
Standort: Ukraine, Одесса
Künstler
Svitlana Gavryshchuk
Svitlana Gavryshchuk. Piepmatz
ID: 12721
Künstler: Svitlana Gavryshchuk (geb. 1988)
Herstellungsjahr: 2017
Größe: 60 x 70 cm
Stil: Pop Art
Genre: Animalistisches

Informationen zum Künstler

Світлана Гаврищук народилася в Одесі. Закінчила Одеське художнє училище ім. М.Б.Грекова за спеціальністю дизайн. Потім продовжила навчання в Національній художній Академії в Києві, де отримала диплом магістра за спеціальністю станкового живопису.
Ще студенткою вона брала участь в діяльності декількох харитативних оргаізацій - допомагала мистецькими методами онко-хворим дітям подолати труднощі перебігу захворювання; дітям-біженцям з окупованих територій пережити переїзд на нове місце і впоратися зі страхами побаченого на війні. Результатом такої роботи стала терапевтична книга-розмальовка для дітей, які пережили травмуючи події «Невідома подорож на інший бік Веселки», співавтором та автором іллюстрацій якої є Світлана.
Художня творчість Світлани реалізується в різних жанрах. З 2003 року до сьогодні вона є учасником багатьох міських, обласних та загальноукраїнських художніх виставок.
У 2006 році Світлана отримує другу премію на щорічному конкурсі моделей жіночого одягу «Нова ідея». У 2010 році лауреат конкурсу ім. В.Пузирькова з картиною "Чарівний край".
У 2014 картина "Джерело єдності" була обрана для участі у благодійному аукціоні «Рятуємо разом» і була продана відомій фармацевтичній компаній, ставши найдорожчим лотом.
У2016 році працювала у складі міжнародної групи художників, у британсько-польській оскароносній кіностудії BreakThru Films, над створенням першого повнометражного анімаційного фільму в техніці олійного живопису "З любов'ю, Вінсент" ("Loving Vincent").
Роботи Світлани знаходяться в приватних колекціях України, Ізраїлю та країн Європи.