Painting “Girska osinj. Mountain autumn”, Canvas, Oil paint, 2018

Price:
€ 17 000
Condition: new
Location: Ukraine, Kharkiv
Product availability: Available
Artist
Anatoly Moroz
Anatoly Moroz. Girska osinj. Mountain autumn
Горы. Сколько силы находится в камне. Горы никого не оставляют равнодушным. Именно в горах заметен цвет воздуха, его структура. Краски становятся ярче. Вот почему горы поражают своей постоянной красотой, привлекают своей новизной снова и снова ...

По традиции: все доходы от продажи картин идут на строительство и развитие церкви, в которой я являюсь старшим священником.
ID: 19577
Artist: Anatoly Moroz (b. 1949)
Originality: Original
Year of manufacture: 2018
Applied technique: Oil paint
Medium: Canvas
Size: 2,7 x 80 x 60 cm
Framing: Unframed
Shipping to: Worldwide
Payment method: Wire Transfer, Credit card, Cash
Delivery method: Postal service, Courier service, pickup by yourself
Purchase returns: No return
Object type: Painting

Information about the artist

Багато десятилітть реалізовую себе і в якості художника, бо вважаю, що ненамагатись відтворити цей прекрасний світ може тільки байдужа до всього оточуючог людина. Образотворче мистецтво допомагає, у певній мірі, наблизитись до світу духовного.
У своєму доробку маю виконані вітражі, стінопис у техніці холодна енкаустика, розписні рел'єфи. Маю свій авторський стиль, який поєднує і реалізм, з його увагою до навколишньої дійсності, постімпрессіонізм, експрессіонізм з виявленням основних природніх форм, декоративізм і монументалізм, плавність ар-нуво, мрійливість романтизму.
У багатьох роботах можна споглядати декілька сюжетів, або елементів зображень. А прекрасна, колористична українська природа відображає ментальність нашого народу, з його любов’ю до прекрасного, гармонійного і, безумовно, волі у почуттях та діях.
Я обожнюю навколишній світ, бо природа, яка знаходиться поряд з нами, є дивовижною, і, водночас, таємничою. Вона здатна налаштувати людину на філософські роздуми, допомагає замислитись над сутністю буття, і в простих речах побачити присутність Бога.
Поєднуючи живопис та служіння в Свято-Софіївському храмі, якого я є настоятелем, спілкуючись з вірянами, переконуюсь, що все навколо, починаючи від людини, мурашки, найніжнішої бадилинки, є творіння Боже.
Усі кошти, виручені з продажу картин ідуть на будівництво храму та видавництво релігійного часопису "З Богом у серці", почесним редактором якого я є.
Мої роботи є на всіх континентах, у багатьох найбільших фінансових центрах світу. Також у приватних колекціях: від Південної Америки, наприклад м. Сан-Пауло, Північної Америки, Європи, Індії, Африки, Японії. Маючи у своєму доробку більше 10 000 станкових робіт, збився з точного рахунку, бо не веду ретельного обліку де є мої роботи.