Gemälde „In Spasivka. In Spasivka“, Karton, Ölfarbe, 2013

Preis:
€ 18 000
Zustand: Neu
Standort: Ukraine, Kharkiv
Produktverfügbarkeit: Vorhanden
Künstler
Anatoly Moroz
Anatoly Moroz. In Spasivka. In Spasivka
Величне серпневе свято Спас... Духмяні яблука наповнюють повюди повітря своїм ароматом. Насиченість кольорів цього свята асоціюють із натхненням та енергією життя.
По традиции: все средства от продажи картин идут на строительство и развитие церкви, в которой я являюсь настоятелем.
ID: 19567
Künstler: Anatoly Moroz (geb. 1949)
Originalität: Original
Herstellungsjahr: 2013
Angewandte Technik: Ölfarbe
Material: Karton
Größe: 2,7 x 60 x 60 cm
Rahmung: Ungerahmt
Versand nach: Weltweit
Zahlungsmethode: Banküberweisung, Kreditkarte, Bargeld
Versandart: Postdienst, Kurierdienst, Selbstabholung
Warenrücksendung: Keine Rückgabe
Objekt-Typ: Gemälde

Informationen zum Künstler

Багато десятилітть реалізовую себе і в якості художника, бо вважаю, що ненамагатись відтворити цей прекрасний світ може тільки байдужа до всього оточуючог людина. Образотворче мистецтво допомагає, у певній мірі, наблизитись до світу духовного.
У своєму доробку маю виконані вітражі, стінопис у техніці холодна енкаустика, розписні рел'єфи. Маю свій авторський стиль, який поєднує і реалізм, з його увагою до навколишньої дійсності, постімпрессіонізм, експрессіонізм з виявленням основних природніх форм, декоративізм і монументалізм, плавність ар-нуво, мрійливість романтизму.
У багатьох роботах можна споглядати декілька сюжетів, або елементів зображень. А прекрасна, колористична українська природа відображає ментальність нашого народу, з його любов’ю до прекрасного, гармонійного і, безумовно, волі у почуттях та діях.
Я обожнюю навколишній світ, бо природа, яка знаходиться поряд з нами, є дивовижною, і, водночас, таємничою. Вона здатна налаштувати людину на філософські роздуми, допомагає замислитись над сутністю буття, і в простих речах побачити присутність Бога.
Поєднуючи живопис та служіння в Свято-Софіївському храмі, якого я є настоятелем, спілкуючись з вірянами, переконуюсь, що все навколо, починаючи від людини, мурашки, найніжнішої бадилинки, є творіння Боже.
Усі кошти, виручені з продажу картин ідуть на будівництво храму та видавництво релігійного часопису "З Богом у серці", почесним редактором якого я є.
Мої роботи є на всіх континентах, у багатьох найбільших фінансових центрах світу. Також у приватних колекціях: від Південної Америки, наприклад м. Сан-Пауло, Північної Америки, Європи, Індії, Африки, Японії. Маючи у своєму доробку більше 10 000 станкових робіт, збився з точного рахунку, бо не веду ретельного обліку де є мої роботи.