Peinture «Carpates. Carpates», Toile, Peinture à l'huile, 2014

Prix:
€ 14 000
Condition: Nouveau
Localisation: Ukraine, Kharkiv
La disponibilité des produits: Disponible
Artiste
Anatoly Moroz
Anatoly Moroz. Carpates. Carpates
Карпаты. Одно из самых чудесных мест Украины. Разнообразие пейзажей кружит голову. Можно днями, неделями, месяцами на пешую исследовать Карпаты: горы, леса, озёра, целебные источники. Во всём таиться загадка природы. А люди какие прекрасные живут в Карпатах!

По традиции: все средства от продажи картин идут на строительство и развитие церкви, в которой я являюсь настоятелем.
ID: 20243
Artiste: Anatoly Moroz (né en 1949)
Originalité: Original
Année de fabrication: 2014
Technique appliquée: Peinture à l'huile
Matériel: Toile
Taille: 4 x 60 x 60 cm
Encadrement: Non encadré
Expédition à: Partout dans le monde
Méthode de paiement: Virement bancaire, Carte de crédit, En espèces
Méthode d'expédition: Service postal, Service de messagerie, ramassage par vous-même
Retour de marchandises: Pas de retour
Type d'objet: Peinture

Informations sur l'artiste

Багато десятилітть реалізовую себе і в якості художника, бо вважаю, що ненамагатись відтворити цей прекрасний світ може тільки байдужа до всього оточуючог людина. Образотворче мистецтво допомагає, у певній мірі, наблизитись до світу духовного.
У своєму доробку маю виконані вітражі, стінопис у техніці холодна енкаустика, розписні рел'єфи. Маю свій авторський стиль, який поєднує і реалізм, з його увагою до навколишньої дійсності, постімпрессіонізм, експрессіонізм з виявленням основних природніх форм, декоративізм і монументалізм, плавність ар-нуво, мрійливість романтизму.
У багатьох роботах можна споглядати декілька сюжетів, або елементів зображень. А прекрасна, колористична українська природа відображає ментальність нашого народу, з його любов’ю до прекрасного, гармонійного і, безумовно, волі у почуттях та діях.
Я обожнюю навколишній світ, бо природа, яка знаходиться поряд з нами, є дивовижною, і, водночас, таємничою. Вона здатна налаштувати людину на філософські роздуми, допомагає замислитись над сутністю буття, і в простих речах побачити присутність Бога.
Поєднуючи живопис та служіння в Свято-Софіївському храмі, якого я є настоятелем, спілкуючись з вірянами, переконуюсь, що все навколо, починаючи від людини, мурашки, найніжнішої бадилинки, є творіння Боже.
Усі кошти, виручені з продажу картин ідуть на будівництво храму та видавництво релігійного часопису "З Богом у серці", почесним редактором якого я є.
Мої роботи є на всіх континентах, у багатьох найбільших фінансових центрах світу. Також у приватних колекціях: від Південної Америки, наприклад м. Сан-Пауло, Північної Америки, Європи, Індії, Африки, Японії. Маючи у своєму доробку більше 10 000 станкових робіт, збився з точного рахунку, бо не веду ретельного обліку де є мої роботи.