Картина «Фуги Баха», Холст, Смешанная техника, Абстракционизм, Анималистика, 2011 г.

Цена:
€ 14 000
Состояние: Новое
Местонахождение: Украина, Харьков
Доступность продукта: В наличии
Художник
Анатолий Мороз
Анатолий Мороз. Фуги Баха
Любой, кто слушал фуги Баха, может прочувствовать образы различных линий — полифонического усложнения и разнообразия «движений» — они эстетически дополняют и уравновешивают друг друга. Предлагаю насладиться работой под звуки произведения Баха «Die Kunst der Fuge».

По традиции: все средства от продажи картин идут на строительство и развитие церкви, в которой я являюсь настоятелем.
ID: 20409
Автор: Анатолий Мороз (р. 1949)
Оригинальность: Оригинал
Год создания: 2011
Техника исполнения: Смешанная техника
Материал: Холст
Размер: 2 x 65 x 100 см
Обрамление: Без рамы
Художественный стиль: Абстракционизм
Историческая эпоха:
Жанр: Анималистика
Доставка по: По миру
Способ оплаты: Банковский перевод, Кредитная карта, Наличные
Способ доставки: Почтовая служба, Курьерская служба, Самовывоз
Возврат товара: Нет возврата
Тип объекта: Картина

Информация о художнике

Багато десятилітть реалізовую себе і в якості художника, бо вважаю, що ненамагатись відтворити цей прекрасний світ може тільки байдужа до всього оточуючог людина. Образотворче мистецтво допомагає, у певній мірі, наблизитись до світу духовного.
У своєму доробку маю виконані вітражі, стінопис у техніці холодна енкаустика, розписні рел'єфи. Маю свій авторський стиль, який поєднує і реалізм, з його увагою до навколишньої дійсності, постімпрессіонізм, експрессіонізм з виявленням основних природніх форм, декоративізм і монументалізм, плавність ар-нуво, мрійливість романтизму.
У багатьох роботах можна споглядати декілька сюжетів, або елементів зображень. А прекрасна, колористична українська природа відображає ментальність нашого народу, з його любов’ю до прекрасного, гармонійного і, безумовно, волі у почуттях та діях.
Я обожнюю навколишній світ, бо природа, яка знаходиться поряд з нами, є дивовижною, і, водночас, таємничою. Вона здатна налаштувати людину на філософські роздуми, допомагає замислитись над сутністю буття, і в простих речах побачити присутність Бога.
Поєднуючи живопис та служіння в Свято-Софіївському храмі, якого я є настоятелем, спілкуючись з вірянами, переконуюсь, що все навколо, починаючи від людини, мурашки, найніжнішої бадилинки, є творіння Боже.
Усі кошти, виручені з продажу картин ідуть на будівництво храму та видавництво релігійного часопису "З Богом у серці", почесним редактором якого я є.
Мої роботи є на всіх континентах, у багатьох найбільших фінансових центрах світу. Також у приватних колекціях: від Південної Америки, наприклад м. Сан-Пауло, Північної Америки, Європи, Індії, Африки, Японії. Маючи у своєму доробку більше 10 000 станкових робіт, збився з точного рахунку, бо не веду ретельного обліку де є мої роботи.

Написать комментарий

Недавно просмотренные

Удалить все