Картина «Соляной лиман. Солоний лиман», Холст, Масляные краски, Импрессионизм, Пейзаж, 2006 г.

Цена:
$ 18 000
Состояние: Новое
Местонахождение: Украина, Харьков
Доступность продукта: В наличии
Художник
Анатолий Мороз
Анатолий Мороз. Соляной лиман. Солоний лиман
Солёный лиман - одно из самых необычных мест. Украинские лиманы неповторимы своей первозданной красотой. Рождение чего-то нового заставляет задуматься о жизни и её трансформации, уединившись в тени от розлогих лап могучего дерева.
ID: 20897
Автор: Анатолий Мороз (р. 1949)
Оригинальность: Оригинал
Год создания: 2006
Техника исполнения: Масляные краски
Материал: Холст
Размер: 3 x 70 x 60 см
Обрамление: Без рамы
Художественный стиль: Импрессионизм
Историческая эпоха:
Жанр: Пейзаж
Доставка по: По миру
Способ оплаты: Банковский перевод, Кредитная карта, Наличные
Способ доставки: Почтовая служба, Курьерская служба, Самовывоз
Возврат товара: Нет возврата
Тип объекта: Картина

Информация о художнике

Багато десятилітть реалізовую себе і в якості художника, бо вважаю, що ненамагатись відтворити цей прекрасний світ може тільки байдужа до всього оточуючог людина. Образотворче мистецтво допомагає, у певній мірі, наблизитись до світу духовного.
У своєму доробку маю виконані вітражі, стінопис у техніці холодна енкаустика, розписні рел'єфи. Маю свій авторський стиль, який поєднує і реалізм, з його увагою до навколишньої дійсності, постімпрессіонізм, експрессіонізм з виявленням основних природніх форм, декоративізм і монументалізм, плавність ар-нуво, мрійливість романтизму.
У багатьох роботах можна споглядати декілька сюжетів, або елементів зображень. А прекрасна, колористична українська природа відображає ментальність нашого народу, з його любов’ю до прекрасного, гармонійного і, безумовно, волі у почуттях та діях.
Я обожнюю навколишній світ, бо природа, яка знаходиться поряд з нами, є дивовижною, і, водночас, таємничою. Вона здатна налаштувати людину на філософські роздуми, допомагає замислитись над сутністю буття, і в простих речах побачити присутність Бога.
Поєднуючи живопис та служіння в Свято-Софіївському храмі, якого я є настоятелем, спілкуючись з вірянами, переконуюсь, що все навколо, починаючи від людини, мурашки, найніжнішої бадилинки, є творіння Боже.
Усі кошти, виручені з продажу картин ідуть на будівництво храму та видавництво релігійного часопису "З Богом у серці", почесним редактором якого я є.
Мої роботи є на всіх континентах, у багатьох найбільших фінансових центрах світу. Також у приватних колекціях: від Південної Америки, наприклад м. Сан-Пауло, Північної Америки, Європи, Індії, Африки, Японії. Маючи у своєму доробку більше 10 000 станкових робіт, збився з точного рахунку, бо не веду ретельного обліку де є мої роботи.

Написать комментарий